logo

Систематичний огляд був проведений з використанням Scopus, PubMed, Science Direc. Після того, як заголовок та абстрак. Потім повні тексти досліджень були ретельно прочитані для отримання необхідних результатів. Відповідно до оцінки, безпека даних, доступність та цілісність, а також конфіденційність даних та безпека мережі були головними проблемами в безпеці хмарних даних. Крім того, шифрування знань, аутентифікація та класифікація, крім інтерфейсів програмування додатків (API), були рішеннями безпеки хмарної інфраструктури. Шифрування даних може бути використане для роздрібної торгівлі та отримання інформації з хмари, щоб забезпечити безпечне спілкування.

Дані захищені в хмарі

Зробивши цей додатковий крок, ви глибоко зрозумієте потенційні компоненти ризику, що перешкоджають кібербезпеці вашого налаштування хмари. Зрештою, немає вищого часу, ніж течії, щоб навчити себе способу захистити свої дані, захистити свою конфіденційність та припинити крадіжку особистості. Зашифроване хмарне сховище, як FileCloud, може пройти велику відстань для покращення безпеки хмарних обчислень.

Сегрегація знань

Співпрацюйте з IBM та отримайте доступ до всіх технологій та активів з груп IBM, разом із стимулами та допомогою, щоб розпочати інновації з першого дня. Дані повинні бути класифіковані за тим, як вони вражають всередині групи, яка користується нею, і спосіб використання. Цей контекст повинен допомогти проактивній ідентифікації потенційних шляхів нападу та визначити пріоритетні сповіщення про швидку відповідь. Ми рекомендуємо просто переглянути цей вміст в режимі он-лайн або у своєму мобільному гаджеті для кращого досвіду дизайну та навігації та можливості Dedicated Server з CPU Intel XEON безперешкодно вводити посилання та різні документи. Ця модель надається, щоб ви могли надрукувати версію цього вмісту в одному документі.

Ця єдина видимість повинна мати можливість виявляти неправильні конфігурації, вразливості та загрози інформаційної безпеки, пропонуючи при цьому діючі розуміння та кероване відновлення. DLP – це набір інструментів, процесів та страхових полісів, які спільно працюють над тим, щоб запобігти несанкціонованому використанню, передачі або крадіжці делікатних знань. Це найважливіша частина всебічної стратегії кібербезпеки, яка допомагає захистити в протистоянні порушенню знань та кібератаків.

()

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *